کلاس ها در سامانه مجازی به صورت تعاملی برگزار می‌شود
مصطفی ستاک رئیس دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی به تشریح نحوه آموزش و فعالیت های انجام شده طی بحران کرونا پرداخت
مصطفی ستاک در گفت وگو با خبرنگار روابط عمومی بیان کرد: با توجه به مشکلات حاصل از شیوع بیماری کرونا و محدودیت های آن، کلاس های این دانشکده در سامانه الکترونیکی دانشگاه برگزار می گردد.
رئیس دانشکده مهندسی صنایع اظهار کرد: کلاس هایی که از طریق سامانه الکترونیکی برگزار می شود کاملا تعاملی و دو سویه است، دانشجویان امکان تعامل و گفت وگو با اساتید را دارند، در کلاس های تحصیلات تکمیلی بنابر اجازه اساتید، دانشجویان می توانند مدیریت کلاس را بر عهده بگیرند و حتی به آسانی می توانند به ارائه مطالب مورد نیاز بپردازند.
او در مورد نحوه فعالیت های آموزشی در طی شیوع بیماری کرونا خاطر نشان کرد: در حوزه آموزش تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز اساتید را جهت ارائه اطلاعات با کیفیت بسیار بالا فراهم کرده ایم.
او گفت: به جهت بالا بردن کیفیت آموزش بیش از سه کارگاه آموزشی برای تمامی اساتید و پرسنل در خصوص اینکه چگونه می توان از سیستم آموزش الکترونیکی به نحو احسن استفاده کرد، برگزار کرده ایم و نتایج حاصل آن بسیار مفید بوده و اساتید توانستند به خوبی با کلاس های الکترونیکی مأنوس شوند.
وی افزود: به دلیل کیفیت بسیار بالای محتوای ارائه شده در سامانه الکترونیکی دانشگاه، آسانی دسترسی و تعاملات مناسبی که بین اساتید و دانشجویان صورت گرفته، بازخورد بسیار خوبی از دانشجویان دریافت کرده ایم که نشان دهنده رضایت آن‌ها از آموزش در سامانه الکترونیکی است.
ستاک در مورد برگزاری جلسات دفاع پایان نامه های تحصیلات تکمیلی بیان کرد: تمامی دفاعیه های تحصیلات تکمیلی به صورت حضوری انجام می‌شود اما در مواردی ممکن است به صورت ترکیبی نیز انجام شود، به عبارتی برخی از داوران ممکن است از طریق سامانه الکترونیکی به داوری بپردازند. گفتنی است، این موضوع باعث شده از اساتید خارج از کشور نیز در این جلسات دعوت به عمل آید واز این طریق کیفیت جلسات دفاع بسیار بالا رفته است.
او در پایان در مورد نحوه آزمون ها در سامانه الکترونیکی دانشگاه گفت: آزمون‌هایی که در سامانه الکترونیکی از دانشجویان گرفته می‌شود برای دوری از فضای هم فکری درمدت امتحان، اکثراً اساتید برای هر دانشجو سوال جداگانه‌ای طرح می‌کنند و دانشجویان از این نحوه آزمون بسیار راضی هستند.
تاریخ:
1399/07/14
تعداد بازدید:
695
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.
 
 
 

 

بارگذاری چیدمان اولیه