سيزدهمين كنفرانس سيستم هاي فازي ايران 5-7 شهريور
سيزدهمين كنفرانس سيستم هاي فازي ايران 5-7 شهريور

معرفي كنفرانس

به لطف خداوند متعال مفتخريم به اطلاع برسانيم، سيزدهمين كنفرانس سيستمهاي فازي ايران با همكاري دانشگاه آزاد اسلامي قزوين و انجمن سيستمهاي فازي ايران از تاريخ ۵ تا ۷ شهريور ماه ۱۳۹۲ در اين دانشگاه برگزار خواهد شد.

كنفرانس سيستم هاي فازي ايران با هدف پيشبرد مرزهاي دانش، ايجاد فضاي مناسب جهت گردهمايي دانشمندان، محققان، كارآفرينان، كارشناسان صنعتي و دانشجويان و به منظور ارائه فعاليت هاي تحقيقاتي و آخرين دستاوردهاي علمي و صنعتي و تبادل نظر علمي و فني برگزار مي شود.

كميته برگزاري كنفرانس از اساتيد، دانشجويان، پژوهشگران و كارشناسان صنعتي در زمينه سيستم هاي فازي و گرايش هاي مرتبط با آن دعوت مي نمايد تا آخرين مقالات از جديدترين يافته هاي علمي خود را از طريق پورتال كنفرانس و مطابق تاريخهاي اعلام شده به دبيرخانه كنفرانس ارسال نمايند.

مقالات انگليسي ارائه شده در كنفرانس در سايت IEEE Exploreو مقالات فارسي در سايت Irandoc نمايه خواهد شد. مقالات منتخب نيز در مجلات معتبري چون مجله سيستمهاي فازي ايران(ISI)، مجله الكترونيك دانشگاه صنعتي اميركبير، مجله مدلسازي، شناسايي، شبيه سازي و كنترل دانشگاه امير كبير و مجله كامپيوتر و رباتيك دانشگاه آزاد اسلامي قزوين چاپ خواهند شد.

محور هاي كنفرانس

 منطق و رياضيات فازي
 آمار و احتمال در محيط فازي
 سيستمهاي فازي در مهندسي
 سيستمها و مجموعه هاي فازي
 سيستمهاي فازي در مديريت و تحقيق در عمليات
 هوش مصنوعي

تاریخ:
1392/05/01
تعداد بازدید:
406
منبع:
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.