اطلاعيه ارسال پستي مدارك

 

اطلاعيه ارسال پستي مدارك تحصيلي

به اطلاع دانش‌آموختگان گرامي كليه مقاطع تحصيلي دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين‌طوسي مي‌رساند اين دانشگاه در راستاي تسهيل فرآيند دريافت مدارك تحصيلي، امكان درخواست صدور مدارك تحصيلي بصورت الكترونيكي و دريافت پستي آن را در پيشخوان خدمت سامانه آموزشي گلستان راه‌اندازي نموده و از تاريخ اول خردادماه 1398 دانش‌آموختگان مي‌توانند بدون مراجعه حضوري به دانشگاه، مدارك تحصيلي مورد تقاضا را در پيشخوان خدمت سامانه آموزشي گلستان درخواست نموده و از طريق پست (با سرويس پست ويژه) در كوتاه‌ترين زمان ممكن، در محل سكونت خود دريافت نمايند.

لازم است كليه دانش‌آموختگان براي ثبت الكترونيكي درخواست صدور مدارك تحصيلي، به آدرس الكترونيكي سامانه آموزشي دانشگاه به آدرس http://golestan.kntu.ac.ir/ مراجعه و پس از ورود به سيستم در منوي پيشخوان خدمت درخواست خود را ثبت و پيگيري نمايند. ضمناً راهنماي ثبت درخواست در انتهاي همين اطلاعيه ارائه شده است.

نكات ضروري جهت اطلاع:

1-    كليه متقاضيان دريافت مدارك تحصيلي لازم است در زمان ثبت درخواست خود در منوي پيشخوان سامانه آموزشي دانشگاه، آدرس پستي و شماره تلفن همراه خود را بصورت دقيق درج نمايند. شايان ذكر است باركد پستي مرسوله، توسط پست به تلفن همراه متقاضي پيامك مي­شود، بنابراين لازم است امكان دريافت پيامك هاي عمومي(سرويس مبتني بر محتوي) براي شماره تلفن اعلام شده فعال باشد.

2- دانش ­آموختگان بهره ­مند از آموزش رايگان(روزانه) بايد ابتدا تعهدات خدمت آموزش رايگان را از طريق سامانه جامع امور دانشجويان(سجاد) به آدرس https://portal.saorg.ir  تسويه نموده و پس از دريافت نامه لغو تعهد از سامانه مذكور، درخواست خود را در پيشخوان خدمت سامانه آموزشي گلستان ثبت و پي­گيري نمايند.

3- هزينه هاي ارسال پستي مدارك با توجه به نوع مدرك درخواستي متفاوت بوده و شامل هزينه­ هايي چون: هزينه پست ويژه، ابطال تمبر بر روي مدارك، جلد دانشنامه و پاكت پستي است كه در حين ثبت درخواست در سامانه تعيين و متقاضي آن را بصورت الكترونيكي پرداخت مي­ نمايد.

4- فارغ التحصيلان سال 96 و بعد از آن بايد مشخصات انگليسي خود را در سامانه آموزشي گلستان و در منوي "اصلاح مشخصات انگليسي" رؤيت نموده و تأييد نمايند و در صورت داشتن گذرنامه، كپي آن را در قسمت مدارك هويتي(كارت ملي..) بارگذاري كنند.(حروف اول كلمات بزرگ نوشته شود).

5- در بارگذاري مدارك درخواستي (برابر جداول زير) لازم است اصل مدرك (نه كپي آن) با كيفيت مناسب اسكن و بارگذاري شود.

6- دانش‌‌آموختگاني كه جهت ورود به سامانه گلستان نياز به بازيابي شناسه‌كاربري و گذرواژه دارند مي‌بايست فرم مربوطه(قابل دريافت از لينك زير) را پس از تكميل به همراه تصوير كارت ملي و يا تصوير صفحه اول شناسنامه به آدرس ايميل:  pishkhan@kntu.ac.ir  ارسال نمايند.     

7- دريافت حضوري مدارك تحصيلي از ابتداي خردادماه 98 امكان‌پذير نبوده و دانشگاه از پذيرش مراجعين حضوري براي دريافت مدارك تحصيلي معذور مي­باشد. بنابراين مدارك تحصيلي از تاريخ فوق الذكر صرفاً با درخواست الكترونيكي دانش‌آموخته صادر و به آدرس پستي آنها ارسال خواهد شد. 

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت درخواست صدور مدارك تحصيلي و نيز اطلاع از فرآيند انجام كار به راهنماي زير مراجعه شود.
 

×راهنماي ثبت درخواست صدور مدرك تحصيلي در سامانه آموزشي گلستان

×روند نماي صدور مدارك تحصيلي

×لينك دريافت فرم درخواست بازيابي شناسه‌كاربري و گذرواژه ورود به سامانه آموزشي گلستان

×لينك دريافت فرم تعهد مفقودي مدارك تحصيلي جهت دريافت مدارك المثني

×لينك دريافت فرم استشهاد محل مفقودي مدارك تحصيلي جهت دريافت مدارك المثني

×لينك جدول مدارك تحصيلي دانش ­آموختگان مقطع كارشناسي ارشد و شرايط دريافت آنها

×لينك جدول مدارك تحصيلي دانش ­آموختگان مقطع دكتري تخصصي و شرايط دريافت آنها

 

 

معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه

ارديبهشت 1398

تاریخ به روز رسانی:
1398/02/16
تعداد بازدید:
21043
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.