تبديل وضعيت

راهنماي تبديل وضعيت در سامانه نور رضوي

 

 

به منظور تسهيل فرآيند تبديل وضعيت اعضاي محترم هيات علمي نكات زير جهت اطلاع و تاكيد به حضور ايفاد مي­گردد:

كليه درخواستهاي تبديل وضعيت به‌ همراه نام، نام خانوادگي، كد ملي، تاريخ تولد، نام پدر، شماره تماس، ايميل و نوع درخواست از رئيس محترم دانشكده خطاب به دبير محترم هيات اجرايي جذب دانشگاه به شرح زير صورت پذيرد:

 

-         اعضاي هيات علمي پيماني 2 تا 5 سال پس از تائيديه پيماني ارسالي از مركز جذب براي تبديل وضعيت به رسمي آزمايشي

-         اعضاي هيات علمي رسمي آزمايشي در صورت ارتقا مرتبه به دانشياري يا كسب 100 درصد امتياز دانشياري با تائيد رئيس كميسيون تخصصي هيات مميزه 2 تا 5 سال پس از ابلاغ رسمي آزمايشي براي تبديل وضعيت به رسمي قطعي

 

همكاران محترم 48 تا 72 ساعت پس از درخواست و دريافت ايميل از سوي مركز جذب ميتوانند از طريق لينك https://farakhanjazb.msrt.ir/login مدارك خود را در سامانه مذكور بارگذاري نمايند.

توجه 1:  نام كاربري كد ملي و رمز عبور 4 عدد آخر كد ملي مي باشد.

توجه 2: در صورت بروز اشكال احتمالي در سامانه مذكور، با شماره تماس‌هاي موجود در بخش ارتباط با مركز يا ارسال پيام  در سامانه مذكور موضوع را با كارشناسان پشتيباني مركز جذب اعضاي هيات علمي وزارت علوم در ميان گذاشته شود.

·         كليه مدارك درخواستي (از جمله شناسنامه، كارت ملي، پايان خدمت، اولين حكم و آخرين حكم، مدارك تحصيلي فوق ديپلم (در صورت ناپيوسته بودن)، كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي و در صورت اخذ مدارك تحصيلي از كشورهاي خارجي تصوير ارزشيابي دائم يا موقت توسط وزارت علوم تحقيقات و فناوري و) بايد در سامانه بارگذاري شود.

توجه 3: اولين حكم و آخرين حكم كارگزيني قبل از بارگذاري در سامانه بايد مهمور به مهر دبيرخانه جذب دانشگاه شده و سپس اسكن و در سامانه بارگذاري شود.

·         پس از بارگذاري كليه مدارك و اطمينان از آن نسبت به تائيد رزومه اقدام شود. و به منظور تائيد بعدي به هيات اجرائي جذب دانشگاه اطلاع داده شود.

·         پس از كامل شدن استعلامات از مراجع ذيصلاح، ابتدا پرونده در جلسه كارگروه صلاحيت عمومي سپس در جلسه هيات اجرايي جذب دانشگاه مطرح ميشود.

·         روند تبديل وضعيت با توجه به نوع درخواست و استعلامات از زمان ثبت رزومه ممكن است بين 6 تا 12 ماه به طول بيانجامد.

·         در طي بررسي پرونده متقاضيان پيامكهايي مبني بر “پيام جديد در سامانه نور رضوي براي شما ثبت شده است” از سوي مركز جذب ارسال ميشود كه ممكن است همكاران پس از مراجعه به سامانه پيامي مشاهده نميكنند و اين پيام به معناي تغيير ناشي از بارگذاري مدارك از سوي مركز جذب يا دبيرخانه هيات اجرايي ميباشد و در اين خصوص مشكلي وجود ندارد.

دبيرخانه هيات اجرايي جذب پس از كامل شدن پرونده صلاحيت علمي و عمومي آن را در سامانه نور رضوي بارگذاري نموده سپس مدارك به صورت فيزيكي نيز به مركز جذب ارسال  ميشود. در نهايت مركز جذب پس از بررسي مدارك در سامانه و برگزاري جلسات مربوط و همچنين تطبيق مدارك با مستندات سامانه نور رضوي نسبت به صدور ابلاغ اقدام مينمايد.

تاریخ به روز رسانی:
1397/11/16
تعداد بازدید:
1422
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.