۱۳۹۹ جمعه ۱۳ تير
سرپرست دانشگاه خواجه نصير: بايد تحمل شنيدن صداي مخالف را داشته باشيم
سرپرست دانشگاه خواجه نصير: بايد تحمل شنيدن صداي مخالف را داشته باشيم

سرپرست دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي با تاكيد بر اين‌كه بايد تحمل شنيدن صداي مخالف در دانشگاه را داشته باشيم، گفت: با عفو، بخشش و مودت و دوستي مي‌توانيم به هدف اصلي كه همان توسعه كشور است، كمك كنيم.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي، دكتر فرهاد يزدان دوست در مراسم توديع و معارفه رئيس سابق و جديد دانشگاه خواجه نصير امروز در دانشكده عمران اين دانشگاه برگزار شد، با تاكيد بر اين‌كه به فعاليت در محيط دانشگاه افتخار مي‌كنم، اظهار كرد: بعد از بازگشت به كشور وظيفه و كار من حضور در دانشگاه بود. در واقع انتخاب دانشگاه يك انتخاب اول‌مان بود و به حضور به منظور خدمت‌رساني در اين محيط افتخار مي‌كنم.

وي در ادامه تصريح كرد: زماني كه تحصيل خود را در خارج از كشور به اتمام رساندم، بعد از بازگشت به داخل، بين سه دانشگاه تهران، علم و صنعت و تربيت مدرس ترديد داشتم كه كدام يك از اين مراكز را براي فعاليت انتخاب كنم. اما در همان روز دكتر خاكي صديق كه يكي از اعضاي هيات علمي دانشگاه خواجه نصير بود، با من تماس گرفتند كه به اين دانشگاه بروم؛ به گونه‌اي كه من تا قبل از آن هيچ شناختي از دانشگاه خواجه نصير نداشتم، اما روزهاي زندگي من از همان روزي كه اين تماس صورت گرفت، رقم خورد.و الان نيز لحظه‌اي از انتخابم پشيمان نيستم و تاسف نمي‌خورم.

سرپرست دانشگاه خواجه نصير بر ضرورت تحمل شنيدن صداي مخالف در دانشگاه تاكيد كرد و گفت: بايد وضعيت به گونه‌اي پيش برود كه بتوانيم علاوه بر شكل‌دهي روابط مبتني بر مودت و دوستي، تحمل شنيدن صداي مخالف را نيز داشته باشيم و صحبت‌هاي همديگر را با دقت گوش و همديگر را عفو كنيم.

دكتر يزدان دوست در پايان با تاكيد بر اين كه بايد با عزم يكپارچه‌سازي در محيط دانشگاه، زمينه‌هاي خدمت در كشور را فراهم كنيم، گفت: چه بسا اتفاقاتي در مرحله اجرا پيش مي‌آيد كه ممكن است دلخوري‌ها و تضادهايي ايجاد كند و لازم است با مهرباني و دوستي و همچنين بخشش براي رسيدن به يك هدف مشترك كه همان توسعه كشور است، گام برداريم. 
تاریخ:
1398/05/02
تعداد بازدید:
690
منبع:
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.