رئيس جمهور با وجود معذورات در حال رايزني براي انتخاب گزينه اصلح است
دكتر خاكي صديق گفت: هرچه سريع تر وزير جديد معرفي شود بهتر است اما رئيس جمهور هم معذورات خود را دارد و در حال رايزني است.
 
دكتر خاكي صديق گفت: هرچه سريع تر وزير جديد معرفي شود بهتر است اما رئيس جمهور هم معذورات خود را دارد و در حال رايزني است.
به گزارش روابط عمومي؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علي خاكي صديق رئيس دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي گفت: اميدوارم روحاني در زمان معين شخص مناسب  را معرفي كند،  به آرامش در فضاي آموزش عالي براي حضور وزير جديد نياز داريم اما حرف‌هايي در حاشيه زده مي‌شود كه مي‌تواند فضا را ملتهب كند كه بهتر است گفته نشود.

وي در خصوص خاطرنشان كرد: هرچه سريع تر وزير جديد معرفي شود بهتر است اما رئيس جمهور هم معذورات خود را دارد و در حال رايزني است تا به  انتخاب اصلحي برسد بنابراين بهتر است صبر كنيم.

علت تاخير در معرفي وزير علوم

رئيس دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي با بيان اينكه اميدواريم دولت جديد هم مانند دولت يازدهم كمك كند كه بتوانيم طرح تجميع بخشي از دانشگاه را در مجتمع ولايت كميته امداد مستقر كنيم، ادامه داد: ادامه اين طرح به حمايت دولت نياز دارد كه اميدواريم به زودي خبر انتقال بخشي از دانشكده‌هاي اين دانشگاه به مكان جديد را اعلام كنيم كه اگر اتفاق بيافتد به نظرم مهم ترين رويداد خواهد بود.

امكان تحقق تحصيل دانشجويان در رشته كهاد

 خاكي صديق با بيان اينكه در سيستم جديد طراحي شده براي دانشجويان كارشناسي طرح كهادها را خواهيم داشت، افزود: در اين طرح شرايط تحصيل به طور همزمان در 2 رشته فراهم شده است به اين صورت كه دانشجويان مي‌توانند در يك رشته فرعي در كنار رشته اصلي ادامه تحصيل دهند، اگر اشتباه نكنم تا به حال حدود 22 فرصت براي اين طرح ايجاد شده كه دانشجويان با علاقه به ما مراجعه مي‌كنند تا در يك رشته جديد در كنار رشته اصلي خود به عنوان كهاد ادامه تحصيل دهند.

وي درخصوص ارتباطات بين المللي دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي تصريح كرد: ارتباطات خوب بين المللي در دانشگاه برقرار شده است و به واسطه‌ آن فضاي خوبي ايجاد شده است كه دانشجويان و اساتيد اين دانشگاه مي‌توانند تعامل جدي‌تر و نزديك‌تري با دانشگاه‌هاي برتر دنيا داشته باشند.

رئيس دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي در پايان يادآور شد: در بحث فرصت‌هاي مطالعاتي، تلاش‌هاي زيادي از سوي دانشگاه صورت گرفته و با ارتباط‌هايي كه برقرار شده دانشجويان مي‌توانند بخشي از مراحل تحقيق و پايان نامه خود را در دانشگاه‌هاي معتبر كشورهاي خارجي به سرانجام برسانند.

تاریخ:
1396/07/16
تعداد بازدید:
252
منبع:
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.